bezpośrednio

Prowizję pośrednik bierze od ceny sprzedaży mieszkania, czyli jak sprzedałem za 200 tys.,to przy marzy 1,0 % dostanę o 2 tys, mniej, a kupującego to nie interesuje, chyba ,że on też ma pośrednika ? Wszyscy posrednicy kopna,sprzedazy nieruchomosci w polsce stosoja wolna amerykanke i nieponosza zadnej odpowiedzalnosci.Wystarczy tylko dac umowe do prawnika i sie okazuje ze za cala tranzakcje le co takiego sprawdził ci ten prawnik który wydoił 4 tys , czego sam nie mogłes sprawdzić? KW? Osoby zameldowane? jak ktos zechce to i tak oszuka, bo sie z pociotkiem poł godziny wczesniej umówi na przepisanie mieszkania i tego zaden prawnik notariusz czy ktokolwiek inny nie wyłapieodpowiada swym podpisem kopujacy.Nie musiała pani zapłacić ,droga pani redaktor bo mogła Pani kupić bezpośrednio inne mieszkanie. Nikt pani na siłę do pośrednika nie zaprowadził, nikt nie szantażował, to pani zgłosiła się do agencji mimo wiedzy,że to będzie więcej kosztowało. Wolna wola.
Dziwnym trafem nie została Pani wierna swoim zasadom, ale wtedy by nie było tematu do artykułu???
A może tak napisać o sprzedaży nieruchomości ze skomplikowanym stanem prawnym?, z 15 współwłaścicielami mieszkającymi na całym świecie?, z nieuregulowanymi geodezyjnie działkami?
Może by napisać artykuł o sprzedaży innych nieruchomości (domach, pensjonatach, domkach letniskowych, halach produkcyjnych, lokalach biurowych,działkach budowlanych bądź nie budowlanych itp, itd….)-te nieruchomości ludzie często sprzedają latami……..
Troszkę trudniej coś ciekawego wymyśleć w tym temacie,prawda? Nie znamy się na tym?
Mieszkanie ??? Mieszkanie i jego sprzedaż to najwdzięczniejsza forma zarabienia pieniędzy przez pośrednika (no , z tym też bywa różnie), a cała reszta wyżej wymieniona???
Obrót nieruchomościami to nie tylko te osławione mieszkania, zwłaszcza jak jest na nie takie zapotrzebowanie jak obecnie.
Z całą resztą też sobie Państwo, tu dyskutujący tak świetnie radzicie

Previous Entries sprzedać Next Entries dom