zawstydzić

W jaki sposób te zdjęcia miałyby zaszkodzić Ronaldo? Wręcz widać z nich, że kobieta była bardzo zadowolona z jego towarzystwa! Siła ją do niego ciągnąć nie musieli! Nie wiem, czy Ronaldo ją zgwałcił, czy nie, ale sprawa wygląda bardzo niewiarygodnie. Po co miałby to robić? Przecież bez problemu mógłby znaleźć setki chętnych! Przystojny, zadbany i bogaty facet to przecież dla wielu marzenie. Dlaczego miałby narażać swoją pozycję, karierę i przyszłość? A później jeszcze tracić setki tysięcy dolarów na zastraszanie tej kobiety i trzymanie sprawy w tajemnicy? Oczywiście to wszystko nie wyklucza, że jest winny, ale jakoś trudno uwierzyć w wersję tej kobiety. O wiele bardziej prawdopodobna jest wersja z próbą wyłudzenia odszkodowania. Mam nadzieję, że któraś ze stron będzie miała na tyle mocne dowody, że uda się to sądowi bezspornie wyjaśnić.  Jestem ciut staroświecki wiec blisko mi do podejścia “jeśli kobieta nie wybiega z pokoju krzycząc, że ją zgwałcono, to raczej jej nie zgwałcono i jej zeznania po latach należy traktowac mocno sceptycznie”.
I mniejsza o mnie – ale, szanowne panie, zakodujcie sobie, że tak to zywkle widzi także wymiar sprawiedliwości. Bo wy, niestety, często kłamiecie i absolutnie nie ma powodu, by wam wierzyć, że oto lat temu wiele ktoś dziś bogaty albo mający wrogów was zgwałcił. Tylko tak jakoś zapomniałyście o tym wcześniej świata poinformować. po czymś takim łąpią niewinne kobiety i zamykają w arabskich burdelach. Z tamtąd jak wychodzą żywa to się cieszą. Zapewne Ronaldo nie prowadził takiego burdelu bo taka robiła by ma za podnóżek i spluwaczkę.
Zamiast się wziaść za miotłe i scierę i gary i obcieranie tyłka maluchom to szukają łatwego i wystawnego życia.
Swoją drogą, to dziwi mnie, że Ronaldo co miesiąc nie dostaje pozwów o odszkodowania za rzekome gwałty, bo cóż prostszego jak spróbować na tym nieźle zarobić? Byłam lata temu na tej samej imprezie, jesteśmy na jednej fotce – BINGO! Jest z czym biec do mediów, sądu i adwokatów oskarżonego, a nuż po cichu wypłacą jedną zieloną bańkę i będę bogata.

Previous Entries punkt widzenia Next Entries nieprzymuszone